Přeskočit na obsah

Jsme 30 let na trhu. Pojďte a nakoukněte do příběhu

  • od
  • 3 min read
30. anniversary

Jak to začalo

Ano, přesně tak. Letos je to právě 30 let od vzniku firmy Perfektum založené Václavem Kašpárkem, která jako první na českém trhu přinesla roku 1991 tehdy v Česku nevídané – snadné a účinné řešení vlhkosti. Zejména do domácností, interiérových bazénů, provozů a veřejných prostor, také na stavbu přinesly odvlhčovací stroje konečně konkrétní účinné a poměrně jednoduché řešení vlhkostního problému. Byl to tehdy neuvěřitelný boom. V televizi se také poprvé objevila reklama na odvlhčovač, ta naše.

Trh se vyvíjí

voda pod kontrolou

Brzy na to se začali na trhu objevovat noví a noví výrobci a někdy i kutilové a příležitostní prodejci. Zákazníkům se tak dostalo opravdu široké nabídky značek, cen a ruku v ruce s tím i kvality. Český zákazník tyto rozdíly začíná vnímat a porovnávat. Ano, někdy jej čekají i trpké zkušenosti, než najde svého spolehlivého dodavatele. Třeba, zjištění, že levné se může nakonec pěkně prodražit. Nebo že záleží na tom, kdo je váš obchodní partner. Trh se vyvíjí a firma Perfektum se díky tomu stává silnější. S našimi zákazníky nás totiž pojí silné pouto. A tím je důvěra a spolehlivost.

Sílíme

V roce 2000 se mění firma Perfektum na společnost PERFEKTUM Group, s.r.o.. Společnost se specializuje na úpravu vlhkosti oběma směry. Do našeho portfolia se díky tomu dostávají také zvlhčovače a doplňky nejen pro úpravu vlhkosti, také pro měření.

Naše dodavatele si vždy pečlivě prověřujeme. Pro řešení vlhkosti, využíváme od samého počátku pouze ověřené značky a výrobky, které splňují aktuální evropské normy a nabízí svému uživateli maximální užitek i komfort. Zákazník současně získává řešení přívětivé pro životní prostředí. Přístroje disponují ekologickým plnivem, či nabízí maximální výkon při minimálním potřebném příkonu. Součástí výroby jsou také inovace. Chceme, aby naše stroje nabízely vždy ty nejnovější chytré technologie pro snadnou obsluhu a vysoce účinný provoz.

Jsme tu pro Vás

oslava výročí

Vážíme si důvěry vás, našich zákazníků. Proto vždy děláme maximum pro vaši spokojenost. Tato práce nás opravdu baví a vaše spokojenost je pro nás silnou motivací a motorem pro další inovace. Kéž se pro nás všechny stane rok 2021 dalším šťastným obdobím!

Váš tým PERFEKTUM Group