Přeskočit na obsah

Odpařovací ochlazovače vzduchu TFT - EVC

Odpařovací ochlazovače TFT jsou efektivním, ekologickým a úsporným řešením při snižování teploty. S důrazem na odolnost a trvanlivost konstrukce jsou ideálním strojem pro všestranné nasazení.

Ekologické řešení při snižování nepříjemně vysoké teploty vzduchu je odpařovací ochlazovací zařízení. Přístroje se vyznačují jednoduchým, profesionálním designem, dlouhou životností a spolehlivostí.

Přenosné odpařovací ochlazovače představují všestranné a účinné řešení chlazení využitím základního principu odparu vody. Zařízení jsou konstruována tak, že teplý vzduch prochází přes zvlhčený panel, kde odpařující se voda obsorbuje teplo z okolního vzduchu a poskytuje přirozený a účinných chladicí efekt. 

Jejich použití je velmi praktické a přizpůsobí se každé situaci. V základní výbavě najdete dálkový ovladač, kterým je úprava provozního nastavení super jednoduchá věc. 

Zařízení jsou charakteristická svým svou robustní a spolehlivou konstrukcí, své využití najdou jak v průmyslovém, tak i v komerčním prostředí. Optimální výkon zajišťují i při náročných provozních podmínkách. 

Přidanou hodnotou je integrovaná UV lampa, která sterilizuje vodu pro chlazení a přispívá ke zdravějšímu a čistšímu prostředí.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.