Přeskočit na obsah

Profesionální zvlhčovače vzduchu Brune - B

Zvlhčovače Brune jsou základním výrobním programem této značky známé zejména v prostorách muzeí, galerií a v památkových objektech.

Brune B zvlhčovače vzduchu

Přístroje se vyznačují jednoduchým, profesionálním designem a konstrukcí, která zaručí spolehlivý chod a dlouhou životnost. 

Přístroje pracují na principu odparu za studena (adiabatické zvlhčování). V prostředí působí zcela přirozeně, jemně ale přitom intenzivně a spolehlivě udržují relativní vlhkost na požadované úrovni.

Účinné zvlhčování šetrné k vybavení – To je motto progresivního výrobce značky Brune, který je toho názoru, že profesionální zvlhčování si zaslouží každý. Navíc luxusní design, který obdržely tyto výkonné přístroje, je předurčuje do reprezentativních prostor. V domácnostech se pak stávají decentním designovým prvkem. Ve specifických provozech (např. při zrání) mohou být zvlhčovače Brune výkonným pomocníkem k zajištění optimální požadované vlhkosti prostředí.

Adiabatické zvlhčování umožňuje zvlhčovat prostředí studenou metodou, která je zároveň velmi šetrná k vybavení a doplňkům místnosti. Vyhnete se tak škodám, které může způsobit parní zvlhčovač. Navíc vestavěné desinfekční vybavení zaručuje účinné čištění vody od bakterií a jiných nečistot. Doplňkově lze však využít také dalších desinfekčních a čistících přípravků, které tato řada svým uživatelům nabízí.

Značka Brune využívá sterilizační technologii UV-C záření. Tato UV-C technologie účinně likviduje 99,9% bakterií, prachových roztočů, plísní a virů. V souvislosti s UV-C zářením hovoříme o jednom z nejmodernějších a nejúčinnějších způsobů desinfekce.

Všechny modely také disponují řadou volitelného příslušenství, které základní konfiguraci přístroje ještě rozšíří a uzpůsobí Vašim individuálním potřebám.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.