Přeskočit na obsah

Náš příběh

Náš příběh

Příběh začíná v roce 1991 a odehrává se zde, v Česku.

Tehdy byla založena firma Perfektum, zaměřená na problematiku vlhkosti – do té doby šlo spíše o zanedbávaný obor. Záměrem bylo zákazníkům přinést spolehlivé a trvalé řešení vlhkosti vzduchu.

Protože každé spolehlivé řešení vyžaduje také spolehlivé nástroje, cílem bylo zaměřit se pouze na vysoce kvalitní produkty. Tyto zásady daly v roce 1991 vzniknout partnerství se švýcarskou společností Krüger a společnost Perfektum se tak stala jejím oficiálním zástupcem pro region České republiky. Moderní a efektivní řešení složité problematiky vlhkosti vzduchu bylo tou správnou volbou, která oslovila dosud nenaplněnou poptávku. 

Poptávka se však dále rozvíjela směrem ke specializovaným zařízením. Tím vznikla potřeba rozšíření sortimentu. Hledali jsme vhodného partnera a nakonec představili značku Dantherm. Spolupráce s dánským výrobcem Dantherm přinesla zcela nové dimenze do naší běžné výrobní řady a v roce 1992 byla firma Perfektum jmenována zástupcem značky Dantherm pro region České republiky.

Odbornost, zkušenost a stabilita vytvořily z Perfektum solidního partnera během největších povodní v letech 1997 a 2002, kdy půjčila stovky odvlhčovačů, aby pomohly zmírnit škody způsobené záplavou.

Od roku 1991 firma dále rostla a stala se známou i u odborné veřejnosti. Tento rozvoj vedl k přeměně na společnost PERFEKTUM Group, s.r.o. v roce 2000.

Vedle potřeby odvlhčování společnost dále reflektovala na další požadavek trhu – vzduch také cíleně zvlhčovat. To byl impulz k vytvoření nové spolupráce se značkou Brune a představení nové produktové řady profesionálních zvlhčovačů. V roce 2006 se tak společnost Perfektum stala oficiálním zástupcem pro region České republiky.

Naším cílem je na složitou problematiku vlhkosti poskytovat účinná a jednoduchá řešení. Neustále sledujeme vývoj trhu a v hledáčku máme nejnovější trendy, inovujeme postupy a vyhledáváme vysoce kvalitní technologie.

Vyvinuli jsme i vlastní privátní značku Perfektum, pod níž představujeme výrobky vysoké kvality s širokými možnostmi použití. Základní produktové portfolio jsme doplnili také o zařízení Comet pro přesně měření a záznam.

V čem jsme jiní

Profesionalita, orientace na zákazníka, vysoce kvalitní produkty – tyto hodnoty se staly synonymem společnosti Perfektum.

Nyní jsme profesionálním distributorem s více než 30 lety zkušeností. Perfektum byla, je a bude pouze českou rodinnou společností. Orientujeme se zejména na úpravu vlhkosti vzduchu s kompletním servisním zázemím. Spolupráce s našimi dodavateli je založena na dlouhodobém partnerství, které dává jistotu našim zákazníkům. 

Neprodáváme jen výrobek. Náš zákazník kupuje produkt obzvláště vysoké kvality a také spolehlivé zázemí. Perfektum se zajímá o potřeby svých zákazníků. Perfektum nabízí vždy něco navíc.

Spolupracujeme také s odborníky v oboru, kteří pracují na stálém zvyšování uživatelského komfortu a jsou v designu a užitnosti vzorem dalšího vývoje také ostatním výrobcům.  Naše znalosti a zkušenosti neustále prohlubujeme, připomínky a poznatky zákazníků jsou pro nás stejně důležité a využíváme je pro zlepšování našich služeb.

Maximální účinnost a férová cena

Naše řešení regulace vlhkosti vzduchu jsou maximálně účinná s dlouhou životností a nízkými nároky na údržbu - to vše za férovou cenu.

Ve Vašem zájmu

Řešení hledáme s pochopením potřeb zákazníka. Nesnažíme se prodat naše výrobky za každou cenu - tam, kde se nehodí raději odkážeme na jiné řešení.

Expertní znalosti

Našim výrobkům dobře rozumíme. Víme, jak fungují, co lze očekávat a vhodnou kombinací dokážeme snadno vyřešit i zdánlivě neřešitelné situace.