Přeskočit na obsah

Prémiové humidory Brune

Humidory Brune jsou další specialitou značky. Vždy se jedná o výrobky té nejvyšší kvality, což dokazují i použité prémiové materiály.

Brune profesionální humidory

Instalovaná technologie pak dokáže nejen udržovat vhodnou vlhkost pro uchování doutníků, ale zajistí i regulaci optimální teploty. 

Kromě toho jsou humidory vybaveny i řadou dalších užitečných funkcí, které aktivně chrání stabilní kvalitu tabákových výrobků. 

To vše je předurčuje pro privátní i komerční použití učiněnými znalci v oboru, kteří dokáží ocenit tyto mimořádné výrobky.

Chcete-li skladovat doutníky, potřebujete nezbytně humidor. Chcete-li zachovat vysokou kvalitu Vašeho exkluzivního doutníku, potřebujete kvalitní spolehlivý humidor. Značka Brune nabízí to nejlepší mezi humidory.

Pro skladování exkluzivních položek jsou zde zcela unikátní humidory z luxusních materiálů a s nadstandardním vybavením. Rovněž v případě suchých doutníků se po uskladnění v dobrém humidoru za několik týdnů revitalizují, postupně absorbují ideální množství vlhkosti. Humidory Brune jsou vhodné i dlouhodobé skladování. Jen v dobrém humidoru lze totiž doutníky skladovat 10 nebo i 15 let.

Vyberte si opravdovou kvalitu se zárukou.

Dokumenty ke stažení

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.