Přeskočit na obsah

Víc, než silný dojem! – Silnější odvlhčovač Dantherm je tu

  • od
  • 2 min read
Odvlhčovač pro prestižní garážování

Dánská značka Dantherm nedávno podrobila výrobní řadu odvlhčovačů CDF velké inovaci. Vznikl tak sofistikovaný a silnější odvlhčovač s elegantním designem. Řada CDF odvlhčovačů pro optimální klima a vlhkost nyní nabízí více, než jste si dokázali představit. Uvěříte i tomu, že provoz odvlhčovače může být také zábava.

Čím jiným ještě překvapí silnější odvlhčovač

Dantherm CDF nástěnné odvlhčovače vzduchu
řada CDF odvlhčovač Dantherm

V první řadě byl výrazně zvýšen výkon, díky němuž nyní může jednotka odvlhčovače obsluhovat mnohem větší a náročnější prostor. I přes to byly zachovány původní rozměry strojů v jednotlivých velikostních kategoriích. Pro vyšší výkon tedy nepotřebujete více místa. Tak jako doposud je možné vybírat ze třech velikostí: CDF 40-50-70. Při 20°C a 60% vlhkosti se nyní můžeme pohybovat výkonem od 25,4 až k 42,7 l/24h.

Zcela pohodlně dosáhnete jedinou jednotkou CDF výměnu vzduchu v objemu 400-900 cbm. Navíc při vyšší teplotě dokáže odvlhčovač CDF dosáhnout také výrazně vyššího výkonu. Takže při 30°C stejné vlhkosti už můžete počítat s výkonem 38,4-77,5 l/24h. Spotřebou přesto stále zůstává na pouhých 0,78-1,5 kW. Skvělých parametrů dosahuje i v hodnotách specifické spotřeby energie, tj. 0,42-0,51 kWh/l při 28°C a 60% RH.

Odvlhčovače řady CDF umožňují trvalou montáž na zeď i na zem. Pro úspěšnou kompletní instalaci vyžadují pouze připojení na odpad pro odvod kondenzátu. Kromě jiných užitečných doplňků umožňuje odvlhčovač CDF nově také využití dálkového ovládání a komunikaci přes BMS systém (Modbus RTU). U jednotek naleznete také integrovanou kontrolu vlhkosti a teploty. Vybavení jednotky lze navíc doplnit o elektrické či vodní topné články.

Kde má odvlhčovač CDF zaručený úspěch

Jednotka má také poměrně tichý provoz. Dantherm CDF je tedy ideální volbou pro prostory archivů, prestižních skladů, muzeí, kostelů, ale skvěle se hodí také pro vodárny, prestižní i běžné skladování aut či veteránů, komerční prostory a tam, kde je potřebná ochrana proti vlhkosti.

Díky parametrům pro výkon, design a také úspoře místa, naplňuje požadavky i nejnáročnějších prostor. K tomu samozřejmě přispívá i mimořádný teplotní pracovní rozsah.

Objevte také další úžasné výhody odvlhčovače Dantherm řady CDF, které vás přesvědčí o správné volbě.