Přeskočit na obsah

Univerzální odvlhčovače Dantherm - CDF

Odvlhčovač Dantherm je kvalitní přístroj s vysokým výkonem a dlouhou životností. 

Dantherm nástěnné odvlhčovače

Odvlhčovače v moderním designu, které udržují nábytek a vybavení suché a nedotčené, dokonce i když jde o skladování při nízkých teplotách.

Elektronické ovládání a uživatelsky přívětivý displej

Řada odvlhčovačů CDF je plně automatická s automatickým ovládáním a vestavěným nestavitelným hygrostatem. snadno čitelný displej zobrazuje aktuální provozní stav odvlhčovače. Modely CDF 40/50/70 lze ovládat dálkovým ovládáním. Odmrazování je součástí elektronického ovládání.

Odvlhčovač na zeď nebo na podlahu

Standardní nástěnné provedení odvlhčovačů lze velice snadno a rychle převést pomocí volitelné soupravy na podlahové provedení. Navíc typ CDF 10 je dostupný také v provedení s vestavěnou nádrží na vodu.

Kontejner na vodu nebo stálý odvod do odpadu

Odvlhčovač CDF 10 nabízí také variantu s vestavěným kontejnerem na vodu. Ostatní odvlhčovače řady CDF jsou k dispozici pouze se stálým připojením k odpadu.

Nejnižší pracovní teplota 3°C

Další  výhodou odvlhčovačů řady CDF je, že pracují až do minimální teploty 3°C. Při nižších teplotách je odvlhčovač vypnut elektronickým panelem.

Bezpečnost provozu

Výrobní typy 40, 50 a 70 řady CDF dosahují shodně stupně krytí IPX4. Výjimku tvoří jednotka CDF 10. Ta na rozdíl od vyšších typů této řady disponuje krytím IPX2. Na to je potřeba brát zřetel zvláště při umístění v prostorách s tekoucí vodou nebo otevřenou hladinou vody.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.