Přeskočit na obsah

Zvlhčovač nové generace: Jak se zvlhčuje s B260 Brune

  • od
  • 2 min read
Zvlhčovač Brune B260

Zvlhčovač v hlavní roli: Představujeme vám jednu z letošních novinek, která rozšiřuje stávající systém chytrého zvlhčování. Jde o nový výkonný diskový zvlhčovač B260. Zvlhčovací jednotka je oddaná právě a jen přesnému, vydatnému a bezpečnému zvlhčování s mnoha chytrými prvky.

Jak se zvlhčuje s B260

Samotný zvlhčovací systém zajišťuje zvlhčení vzduchu bez rosení a bez nežádoucích usazenin vodního kamene kdekoli na vašem vybavení. Na přívodu je vzduch také předčišťován filtrem.

O zajištění kontinuálně přesného vlhkostního prostředí se stará interní hygrostat. Ovšem i v náročnějším a členitějším prostoru si přístroj bude vědět rady. A to díky bezdrátovému radiovému vysílači. Ten vám umožní také často využívaný kombinovaný provoz spolu s dalšími odvlhčovači nebo zvlhčovači Brune.

Výhody zvlhčovače

Zvlhčovač pracovní panel
B260 detail ovládacího panelu

Výhodou zvlhčovače Brune B260 je snadné a rychlé zprovoznění, bez nutnosti zvláštního úsilí k instalaci. Jednotka pracuje s běžnou kohoutkovou vodou. Díky velikosti 3m2 filtračního povrchu a průtoku vzduchu až 500m3/h je jednotka zvlhčovače schopna dosáhnout opravdu vysokého zvlhčovacího výkonu. Snadnosti provozu přispívá také robustní filtr ze speciální filtrační pěny.

Volit můžete mezi typem s manuálním a automatickým doplňováním. (Další varianty provozu pro zvlhčovač B260 viz „nabídka“ nebo „zeptejte se teď“)

Pro stálou desinfekci a optimalizaci zvlhčování je určen přípravek Waterfresh, který zároveň osvěžuje vzduch.

BONUS!

Zvlhčovač Brune B260
Zvlhčovač B260 zadní pohled

Využitím aplikace doplňku WLAN/Wifi modul, můžete jednotku zvlhčovače i vzdáleně monitorovat a ovládat. Po přihlášení do Brune webové aplikace si naměřené hodnoty následně také snadno uložíte pro další použití.

Zvlhčovač Brune B260 je velice praktickým a spolehlivým řešením při zajišťování přesné a stálé hodnoty vlhkosti. Zvláště v prostředí, které vyžaduje vysoký výkon. Jeho robustní a odolná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a snadné používání.

Jdu konfigurovat a objednávat

Nyní víte, jak se zvlhčuje s novým B260. Nadchl vás nový model značky Brune oddaností svému účelu ?

Nakonfigurujte si svůj vlastní model zvlhčovače B260 zde. …Zde jej můžete také hned objednat.