Přeskočit na obsah

Profesionální zvlhčovač. Inovativní focus: Vlhkost a čistota

  • od
  • 3 min read
Profesionální zvlhčovač vzduchu Brune B600

Profesionální zvlhčovač vzduchu +

Transformujte svůj prostor na oázu čistoty a pohody. Ano, tento profesionální zvlhčovač vzduchu se postará nejen o správnou vlhkost. Umí toho ale mnohem víc. Nalézt v něm můžete spolehlivé, flexibilní a výkonné řešení mikroklima vašich nejrůznějších projektů.

Víc, než správná vlhkost vzduchu

Zvlhčovač a čistička vzduchu Brune 2V1
Zvlhčovač a čistička vzduchu Brune 2V1

Součástí letošních novinek značky Brune se stal zvlhčovač vzduchu B600. Umí ale víc, než jen zvlhčovat. I proto stojí za bližší pohled.

Inovativní zvlhčovač B600 je mobilní profesionální jednotka s vysokým výkonem určená pro nejnáročnější uživatele. Kvalitní materiál, vysoký výkon a maximální variabilita je jen zlomkem toho, co reprezentuje nejnovější model B600 značky Brune.

Hygienický a bezpečný provoz

Pro úpravu vlhkosti vzduchu využívá nový zvlhčovač princip studeného zvlhčování. Ten je zárukou bezpečného a rovnoměrného zvlhčení bez ulpívání nadměrné vlhkosti na materiálech.

Při procesu zvlhčování je vzduch nejprve veden k pročištění přes vzduchový filtr. Uvnitř dochází k dalšímu čištění pomocí ionizace, která zároveň zajišťuje následnou účinnější filtraci přes zvlhčovací rohož.  Zvlhčovač se snadno přizpůsobí kvalitě vody i vzduchu také díky možnosti využití různých kombinací typů filtrů.

Využitím kombinace UV desinfekce a cartridge pro konverzi vápníku dochází k významnému snížení tvorby bakterií a vápenatých usazenin. Zvlhčovač vzduchu Brune B600 je tak mnohem odolnější a současně zajišťuje ještě hygieničtější provoz než jeho předchůdci.

Pro cílenější distribuci zvlhčeného vzduchu snadno použijete systém nasměrování jednotlivých vzduchových klapek.

Letní nebo zimní režim?

Navíc, zvlhčovač Brune B600 umožňuje uživateli přepínat mezi zimním a letním režimem. Takže, zatímco v zimním režimu je vzduch čištěn a zvlhčován. V letním režimu pak dochází výhradně k preciznímu čištění vzduchu včetně alergenů i plynných látek. Více o přepínání režimů viz Brune B600.

Vzdálené sledování a správa

Ethernetový modul vzdálená správa řízení vlhkosti
Vzdálená správa řízení vlhkosti

S Brune toho dokážete mnohem víc…

Zvlhčovací jednotka B600 obsahuje již v samotném standardu systém Wlan/Wifi, který umožňuje sledovat a ovládat přístroj vzdáleně. Jedna z věcí, která vám opravdu ušetří čas.

Společný řídicí systém

Spojujte, kombinujte, přemisťujte…

Jednotka B600 je připojitelná do společného řídicího systému. Pokud potřebujete řídit vlhkost v prostředí s vysokými vlhkostními výkyvy, i zde má Brune řešení. Při nutnosti osazení prostoru odvlhčovači i zvlhčovači zároveň, je možné tyto zařízení vzájemně propojit. Všechny připojené jednotky tak dostávají stejné impulzy i údaje o naměřených hodnotách. To umožní předcházet nežádoucímu kolísání hodnot či nekoordinovanému častému spínání jednotek.

Snadno tak v zamýšleném prostoru vytvoříte požadovanou vlhkostní zónu.

Další individualizace B600

Čistička vzduchu Brune - letní režim za 1 minutu
B600 perspektiva

Konfigurujte bez zábran…

U zvlhčovače B600 můžete volit mezi variantou pro ruční doplňování a automatické doplňování. Anebo, variantu automatického doplňování s oplachem, pro hygieničtější a čistější provoz. Doplnit můžete jednotku i o další bezpečnostní prky.

Ve volitelném příslušenství naleznete také možnost UV desinfekce.

V neposlední řadě můžete zvlhčovací jednotku sladit s interiérem volbou barvy antracit nebo bílá.

S výběrem optimální konfigurace jednotek pro váš typ provozu rádi pomůžeme.