Přeskočit na obsah

Máte už? Novinka: Filtr do zvlhčovače s prodlouženou životností

  • od
  • 2 min read
Pěnový filtr B500 Brune

Nutnost zvlhčování můžete objevit v jakémkoli prostoru. A tak se stává, že je potřeba zvlhčovat i v agresivním nebo v prašném prostředí. To ovšem může poněkud snížit obvyklou životnost, jakou má filtr do zvlhčovače.

Řešení pro zvlhčování v náročném prostředí

Značka Brune zná tento problém mnohých prostředí a dlouhodobě se jím zabývá. Doposud přispěla celou řadou vylepšení a doplňků, která výrazně zvýšila účinnost zvlhčování a celkový uživatelský komfort. Nyní přináší účinné řešení v podobě nového pěnového filtru do zvlhčovače, který je určený právě do náročných prostředí, kde je vzduch více znečištěný či kontaminovaný. Tento filtr velice oceníte i v případě, že voda doplňovaná do zvlhčovače je příliš tvrdá.

Speciální filtr do zvlhčovače

zvlhčovač vzduchu B500
Brune B 500 je možné vybavit speciálním filtrem do zvlhčovače pro náročné prostředí

Právě speciální pěnový materiál, ze kterého je filtr vyroben, spolu s bavlněnými vločkami posetými na jeho povrchu způsobují vyšší odolnost v náročných podmínkách. Mezi náročné podmínky paří, například vyšší prašnost nebo kontaminace prostředí, případně vysoká tvrdost vody apod.

Tento odolný filtr je, v současnosti, možné objednat pro zvlhčovač vzduchu značky Brune typ B 500. Stále je však důležité nepodceňovat jeho pravidelnou výměnu. Jen tak může být zajištěna plná účinnost přístroje při zvlhčování.

Podělte se s námi o vaše zkušenosti s novým speciálním filtrem právě ve vašem prostředí. Těšíme se na zpětné reakce a postřehy.

Nový filtr můžete nyní koupit v našem e-shopu OKvzduch.cz

Vylepšené filtry

Filtr pro zvlhčovač Brune B 500 však není jediným, který se dočkal funkčního vylepšení. Značka Brune si dlouhodobě udržuje vysoký standard kvality filtrů ve svých zvlhčovačích. Proto také dochází průběžně k vylepšujícím změnám na jednotlivých typech filtrů. Již nyní je očekávána další filtrační novinka, o které vás budeme včas informovat.