Přeskočit na obsah

Dantherm

Oficiálně značku Dantherm v ČR zastupujeme už od roku 1992.

Dantherm odvlhčovače vzduchu

Dánská značka Dantherm působí zejména v oblasti průmyslového chlazení a řešení klima prostředí pro domácnost. 

Součást výrobního programu tvoří odvlhčovače, např. typu bazénový odvlhčovač, domácí odvlhčovač, stavební odvlhčovač a průmyslové odvlhčování včetně adsorpčních odvlhčovačů. 

Je také dodavatelem zařízení pro vojenské jednotky a humanitární organizace. Dantherm je v oblasti energeticky úsporných zařízení pro úpravu vnitřního klima celosvětově vedoucím dodavatelem. 

Dantherm je přesvědčen, že inovace je klíčem k dalšímu úspěšnému naplňování potřeb v oblasti úpravy vzduchu. Vedle toho, díky energeticky úsporným zařízením Dantherm pro řízení prostředí máte vždy energetickou spotřebu pod kontrolou.

Pro své zaměstnance Dantherm zlepšuje prostředí pro práci. Nabízí pracovní prostředí, které inspiruje a zároveň vytváří pocit odpovědnosti. Kompetentní a věrní zaměstnanci se tak stávají silným motorem společnosti.

Díky silné pozici v Evropě si buduje síť věrných zákazníků i po celém světě. Od svého založení v roce 1958 Dantherm prodal přes 1 mil. jednotek pro úpravu klima vnitřního prostředí.

Od 15. ledna 2016 vlastní značku Dantherm Švédský akciový fond. Tato akvizice umožní další rozvoj značky a upevnění pozice dosud silného hráče na trhu.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.