Přeskočit na obsah

Univerzální odvlhčovače Dantherm - CD

Značka Dantherm nabízí prémiové odvlhčovače vzduchu pro všestranné použití.

Kompaktní, lehký a přitom robustní a neuvěřitelně tichý – to je nový odvlhčovač vzduchu Danthem CD 15.

Přístroje pracují na kondenzačním principu. To znamená, že vlhký vzduch prochází výparníkem, kde se na chladném povrchu výparníku kondenzuje voda, která odkapává do vodního kontejneru. Zchlazený vzduch prochází kondenzátorem, odkud odchází jako sušší a o několik stupňů teplejší.

Navrženo a vyrobeno v Dánsku

Prémiová kvalita, spolehlivost a praktické zpracování jsou hlavní přednosti všech odvlhčovačů Dantherm. Nová řada CD však nabízí v základní výbavě ještě mnohem více – přístroj je totiž vybaven automatickým čerpadlem kondenzátu s ochranou proti přetečení, proto se hodí především pro intenzivní, nepřetržité nasazení s minimální údržbou. Díky extrémně nízké hlučnosti v prostoru nebude dokonce ani slyšet.

Na předním panelu je možné nastavit požadovanou hodnotu cílové relativní vlhkosti. Integrovaný hygrostat se už pak sám postará o to, kdy přístroj spustit.

Instalace je velmi jednoduchá – díky nástěnné konzoli, která je součástí dodávky, je zavěšení jednotky otázkou pár okamžiků.

Tento univerzální odvlhčovač vzduchu najde uplatnění téměř v každém odvětví – ať už se jedná o depozitář, restaurátorskou dílnu, muzeum či galerii, nebo výrobní či skladovací prostory, všude zajistí optimální vzdušnou vlhkost.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.