Přeskočit na obsah

Průmyslové odvlhčovače TFT - řada AD

Adsorpční odvlhčovače TFT patří mezi špičkové vysoce kvalitní a trvanlivé výrobky italského výrobce. Předností je vysoká flexibilita umožňující individuální přizpůsobení výrobku přesně na míru potřebám instalace.

Adsorpční odvlhčovače TFT

Díky své široké škále výkonů a schopnosti pracovat mezi -20°C a +40°C jsou ideální pro komplexní regulaci vlhkosti. 

Na rozdíl od kondenzačních odvlhčovačů nemají kompresor, ale silikagelový rotor, který zajistí stabilní odvlhčovací výkon právě i při nízkých teplotách.

Široká škála volitelného příslušenství umožňuje navíc úpravu teploty vstupního/výstupního vzduchu tak, aby výsledek odpovídal přesně stanoveným potřebám.

Adsorpční odvlhčovače pracují na principu adsorpce pomocí kompozitu, kterým je vyztužen rotor a na kterém jsou absorpční prvky trvale upevněny. Díky schopnosti vytvářet rosný bod až -60°C činí tato rotorová sušicí technologie odvlhčovací proces velmi efektivní i v extrémních podmínkách. Zajišťuje také nepřetržitý proces odvlhčování, vlhký vzduch vyloučí z prostoru bez nutnosti odstraňovat zkondenzovanou vodu.

Řada AD, ADS a ADP je konstruována s robustní, samonosnou základnou a konstrukcí se sendvičovými panely. Plášť je proveden z ocelového plechu s odolným lakem anebo – vyžadují-li to potřeby instalace – z nerezově oceli.

K dispozici je široká škála velikostí k zajištění rozmanitých provozních potřeb a podmínek. Integrovaný alarm upozorní, když jsou filtry znečištěné a vyžadují výměnu. PLC ovládání s intuitivním dotykovým terminálem a dálkovým připojením přes RS485 nebo TCP/IP. Pokročilé ovládání umožňuje také komunikaci BMS/Modbus.

Na vyžádání mohou být jednotky přizpůsobeny individuálním požadavkům instalace, včetně úpravy pro umístění jednotky vně budovy v exteriéru.

Nejčastější využití:
Výroba cukrovinek / Potravinářský průmysl / Chladicí boxy / Skleníky / Farmaceutický průmysl / Obrana / Elektrárny / Vodárny / Zpracovatelský průmysl / Skladování hygroskopických materiálů / Suché skladování / Muzea a archivy / Zimní stadiony a kluziště

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.