Přeskočit na obsah

Sušičky prádla Krüger - Secomat

Švýcarská značka Krüger nabízí unikátní řadu velmi spolehlivých sušiček prádla vhodných i k sušení těch nejjemnějších tkanin – bez poškození, sražení a deformace. Zázrak? Ne, to je prostě SECOMAT!

Kruger sušička prádla Secomat

Značka Krüger je opět zárukou kvalitních strojů s vysokou životností. 

Řaba SECOMAT je speciálně určena k rychlému, účinnému a přesto neuvěřitelně šetrnému sušení prádla – proto uspěje i tam, kde běžné sušičky slehávají.

Přístroje pracují na kondenzačním principu. To znamená, že vlhký vzduch prochází výparníkem, kde se na chladném povrchu výparníku kondenzuje voda, která odkapává do vodního kontejneru. Zchlazený vzduch prochází kondenzátorem, odkud odchází jako sušší a o několik stupňů teplejší.

 

SECOMAT sušičky prádla jsou velmi úsporné. Vlhkost odstraňují z Vašeho oblečení pomocí kondenzace. Přes velmi přísné požadavky na testy tohoto kondenzačního sušení získaly přístroje nejvyšší třídu hodnocení energetické účinnosti.

Díky neustálém proudění vzduchu zaručuje SECOMAT, že budou Vaše šaty jemně houpány na šňůře a rychle a rovnoměrně sušeny.

SECOMAT je originální kondenzační sušička prádla a tato ustálená produktová řada je synonymem inovace, orientace na zákazníky, kvality a testování bezpečnosti podle švýcarských standardů.

SECOMAT sušičky prádla nesou „švýcarskou testovací“ pečeť kvality od švýcarské university Hochschule für Technik und Architektur Luzern (HTA).

Tato pečeť znamená , že SECOMAT je vysoce kvalitní produkt, který byl vyvinut ve Švýcarsku a splňuje všechny body ustanovení švýcarského energetického úřadu Bundesamt für Energie.

SECOMAT sušička prádla je prevencí proti vzniku plísní, rzi a hnilobě u Vás doma, protože přímo odstraňuje vlhkost ze vzduchu a vypouští ji pryč. Nejen že suší rychle a jemně Vaše prádlo, ale navíc udržují Váš suterén suchý.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.