Přeskočit na obsah

Servis pro mobilní a malé stroje

Zde můžete zadat požadavek na servis mobilních a malých strojů. Servis mobilních a malých strojů provádíme výhradně v naší dílně, proto před tím, než vytvoříte požadavek, je třeba zvolit, jakým způsobem zařízení do sběrného místa předáte.

Dopravu zajistím sám

Dopravu zařízení do sběrného místa zajistíte sami.

Můžete tak učinit osobně anebo vlastní přepravní službou - v takovém případě dbejte na správné zabalení, aby nedošlo k poškození během přepravy.

Adresa sběrného místa:
PERFEKTUM Group, s.r.o.
CZ25065 Líbeznice, Školská 949

Potřebuji zajistit dopravu

V případě, kdy nemáte možnost zajistit vlastní dopravu, můžete využít naší komplexní služby a dopravu zařízení zajistíme za Vás.

Bude však potřeba, abyste zařízení před přepravou dobře zabalili a zabezpečili proti poškození (kartonové krabice důkladně vyplňte ochrannými a fixačními výplněmi). Za poškození vzniklá v důsledku nedostatečného nebo nesprávného balení nemůže nést servis Perfektum žádnou odpovědnost. Doporučujeme použít originální obaly a fixační výplně.

Nadstandardní přepravní služba je zpoplatněna, dle charakteru zařízení Vás o poplatcích budeme předem informovat (spotřebiteli jsou tyto přepravní náklady v případě uznané reklamace refundovány).