Přeskočit na obsah

Univerzální odvlhčovače Perfektum - D

Odvlhčovače z privátní kolekce Perfektum využívají výhod našeho přímého napojení na přední evropské výrobce. To nám umožňuje nabídnout přístroje konstruované ke specifickému využití – jako profesionální nástroje pro regulaci relativní vlhkosti.

Perfektum mobilní odvlhčovač vzduchu

Čekat můžete prověřenou konstrukci s množstvím inovací, které stojí za ještě lepším výkonem, nižší spotřebou energie a komfortním použitím.

Výrobky označené naší privátní značkou jsou evropského původu, vhodné pro intenzivní nasazení.

 Přístroje pracují na kondenzačním principu. To znamená, že vlhký vzduch prochází výparníkem, kde se na chladném povrchu výparníku kondenzuje voda, která odkapává do vodního kontejneru. Zchlazený vzduch prochází kondenzátorem, odkud odchází jako sušší a o několik stupňů teplejší.

Odvlhčovače Perfektum mají kolečka pro snadné přemisťování a dále dvě odnosná držadla pro ještě komfortnější manipulaci. Kolečka jsou vybavena brzdou, proti nechtěnému pohybu.

Odvlhčovače pracují s ekologickým chladivem, které nabízí ještě vyšší výkon při nižší spotřebě elektrické energie. Integrované ovládání umožňuje nastavit přístroj na požadovanou hodnotu relativní vlhkosti snadným otočením knoflíku hygrostatu. Přístroj pak pracuje zcela automaticky a zapíná / vypíná odvlhčování, podle aktuální potřeby, k dosažení a udržení požadované hodnoty.

Pro přesnější regulaci vlhkosti v prostoru je možné využít elektronického regulátoru Humidity Control (volitelné příslušenství), kde na přehledném displeji nastavíte požadované údaje a provoz je pak opět zcela automatický. Navíc, Humidity Control pracuje s externím čidlem, které umožňuje odečítat hodnoty relativní vlhkosti i dále od odvlhčovače.

U přístrojů není nutná žádná montáž – jsou připravené k okamžitému spuštění. Rozšířený pracovní rozsah navíc umožňuje použití i při nízkých teplotách. To je možné také díky vybavení přístrojů ochranou proti zamrzání výparníku.

Odvlhčovače Perfektum mají minimální nároky na údržbu, vykazují extrémně nízkou hodnotu GWP a pomáhají chránit na vlhkost citlivé předměty jako jsou obrazy a hudební nástroje tak, že sníží vlhkost na bezpečnou úroveň. S úspěchem jej lze použít i na stavbách nebo k likvidaci následků vodovodních havárií.

Odvlhčovače Perfektum jsou vybaveny objemnou nádobou na vodu, ale odvod kondenzátu lze připojit i na odpad. Konstrukce je vyrobena z vysoce odolných a trvanlivých materiálů (práškově lakovaná ocel, přední mřížka z odolného plastu).

Díky svému univerzálnímu použití a jednoduchému ovládání jsou odvlhčovače kolekce Perfektum nejprodávanějšími jednotkami.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.