Krüger

Oficiálně značku Krüger v ČR zastupujeme už od roku 1991.

Kruger odvlhčovače vzduchu

Christian Krüger je již třetí generací ve vedení společnosti od roku 1978. V současné době společnost zaměstnává více než 230 zaměstnanců v 17 pobočkách.

Navíc sídlo společnosti prošlo nedávnou modernizací, bylo vytvořeno nové řídící a logistické centrum. Za uplynulou dobu značka rozšířila své aktivity také do Asie.

Krüger zastává inovaci, schopnost a spolehlivost.

Společnost se zabývá především úpravou kvality, teploty a vlhkosti prostředí a provozem sušáren prádla. Základem portfólia jsou silné zavedené produkty. Krüger reaguje i na potřeby svých zákazníků. To jí umožňuje udržovat produkty a služby na nejvyšší úrovni. Společně s nimi také vyvíjí a přináší inovace, které jsou často průlomové pro nadcházející roky.

Stejně tak si Krüger zakládá na péči o dobré obchodní vztahy. Těžit můžete z kvalitních zkušeností a silné pozice na švýcarském trhu. Značka Krüger je zásadovým partnerem v jakékoli situaci pro dnešek i budoucnost.

Produktové řady

Kruger mobilní odvlhčovače vzduchu
Kruger sušička prádla Secomat

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.