Přeskočit na obsah

Krüger

Oficiálně značku Krüger v ČR zastupujeme už od roku 1991.

Kruger odvlhčovače vzduchu

Christian Krüger je již třetí generací ve vedení společnosti od roku 1978. V současné době společnost zaměstnává více než 230 zaměstnanců v 17 pobočkách.

Navíc sídlo společnosti prošlo nedávnou modernizací, bylo vytvořeno nové řídící a logistické centrum. Za uplynulou dobu značka rozšířila své aktivity také do Asie.

Krüger zastává inovaci, schopnost a spolehlivost.

Společnost se zabývá především úpravou kvality, teploty a vlhkosti prostředí a provozem sušáren prádla. Základem portfólia jsou silné zavedené produkty. Krüger reaguje i na potřeby svých zákazníků. To jí umožňuje udržovat produkty a služby na nejvyšší úrovni. Společně s nimi také vyvíjí a přináší inovace, které jsou často průlomové pro nadcházející roky.

Stejně tak si Krüger zakládá na péči o dobré obchodní vztahy. Těžit můžete z kvalitních zkušeností a silné pozice na švýcarském trhu. Značka Krüger je zásadovým partnerem v jakékoli situaci pro dnešek i budoucnost.

Produktové řady

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.