Přeskočit na obsah

Univerzální odvlhčovače Krüger - Airsec

Švýcarská značka Krüger nabízí unikátní řadu velmi spolehlivých odvlhčovačů pokrývajících specifické možnosti nasazení.

Kruger mobilní odvlhčovače vzduchu

V sortimentu jsou kromě domácích odvlhčovačů i velmi oblíbené univerzální odvlhčovače pro intenzivní nasazení. Značka Krüger je opět zárukou kvalitních strojů s vysokou životností. 

Přístroje pracují na kondenzačním principu. To znamená, že vlhký vzduch prochází výparníkem, kde se na chladném povrchu výparníku kondenzuje voda, která odkapává do vodního kontejneru. Zchlazený vzduch prochází kondenzátorem, odkud odchází jako sušší a o několik stupňů teplejší.

Univerzální odvlhčovače Krüger Airsec pro profesionální použití

Ekonomické, všestranné a výkonné odvlhčovací jednotky Krüger poskytují efektivní ochranu před rzí, plísní a zatuchlým zápachem. Jsou snadno ovladatelné a lze je připojit přímo k odvodu do odpadu. Jejich provoz je tak možný v malých a středně velkých archivech, skladech a sklepích bez nutnosti kontroly.

Přístroje jsou vybaveny nádobou na kondenzát a vestavěným hygrostatem pro kontrolu provozu. Lze je však i použít s přímým napojením na odpad pro nepřetržitý provoz.

Jednotky řady Airsec jsou spolehlivým a výkonným řešením pro trvalé udržování požadované relativní vlhkosti.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.