Přeskočit na obsah

Průmyslové odvlhčovače Dantherm - CDT

Značka Dantherm nabízí vyzkoušené a testované odvlhčovače, které jsou navrhnuty, aby splnily jakýkoli požadavek. 

Dantherm průmyslové a stavební odvlhčovače

S námi uspokojíte Vaše potřeby od zaplavených suterénů až po konstrukce, volnočasové či reprezentativní prostory, sklady a prostředí domácností. 

Přístroje pracují na kondenzačním principu. To znamená, že vlhký vzduch prochází výparníkem, kde se na chladném povrchu výparníku kondenzuje voda, která odkapává do vodního kontejneru. Zchlazený vzduch prochází kondenzátorem, odkud odchází jako sušší a o několik stupňů teplejší.

Nejmodernější robustní a odolné odvlhčovače určené pro rekonstrukce po povodňových škodách, vysoušení budov, sklepů, skladů a další…

Robustní konstrukce s nastavitelnými držadly a velkými koly

CDT mobilní odvlhčovač je vestavěn do robustní skříně pro provoz v náročných provozních podmínkách. Držadla a velká kola mobilního odvlhčovače jsou ideální pro stavby nebo provoz při rekonstrukcích po katastrofách. Perfektně vyvážené těžiště přístroje umožní snadnou a lehkou manipulaci bez sebemenší námahy. Pro ochranu stěn a rohů jsou přístroje vybaveny speciálním nárazníkem – přemisťování je tak ještě bezpečnější.

Vestavěná vodní nádrž nebo přímý odpad

Zkondenzovaná voda je vedena přímo do odpadu nebo do kontejneru na vodu. Když je kontejner plný, mobilní odvlhčovač se automaticky zastaví. Všechny modely, krom mobilního odvlhčovače CDT 90, jsou dostupné také ve variantě s čerpadlem kondenzátu.

Široká řada mobilních odvlhčovačů

Řada CDT mobilních odvlhčovačů dosahuje kapacity v rozmezí 250 až 1000 m3 vzduchu za hodinu. To dělá tyto mobilní odvlhčovače stejně výkonné, jako mnohé stacionární odvlhčovače. Vysoký provozní výkon zajistí rychlý a spolehlivý výsledek a minimalizuje dlouhotrvající škody z povodní.

Stohovatelné mobilní odvlhčovače

Pro transport z jednoho místa na druhé nebo mezi pracovními místy je možné stohování mobilních odvlhčovačů CDT, které je limitované jen prostorem.

Supermoderní digitální dotykový ovládací panel

Tento unikátní, uživatelský přátelský kontrolní panel je umístěn na horní části mobilního odvlhčovače. Kromě stavových hodnot zobrazuje také aktuální teplotu a relativní vlhkost, počet provozních hodin a také množství spotřebovaných kWh, což jistě ocení zejména půjčovny a stavební firmy. Kromě toho je možné na dotykovém displeji nastavit i požadovanou hodnotu relativní vlhkosti, podle které má interní hygrostat řídit provoz odvlhčovače. Novinkou je i vestavěná diagnostická jednotka, která na přehledném displeji v případě poruchy zobrazí i příčinu problému a umožňuje sledovat i intervaly přednastavených servisních prohlídek.

Sušení mokrých podlah

Mokré podlahy musí být sušeny souměrně a postupně. V řadě CDT MKIII jsou dva typy mobilní odvlhčovače, které nabízí 1kW topných těles a vysokotlaké ventilátory umožňující připojení dvou flexibilních hadic, každá v délce do 5m. To je vhodné zejména pro vysoušení mokrých dřevěných podlah.

Jednotky řady CDT MKIII mají stupeň elektrického krytí IPX4.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.