Přeskočit na obsah

Odvlhčovače vzduchu k bazénu Dantherm - CDP

Prémiové bazénové odvlhčovače vzduchu dánské firmy Dantherm jsou tím nejlepším, co na trhu existuje. Jsou montované v Dánsku a jsou vhodné pro bazény s vodní plochou až 100m2 – řada CDP se člení do dvou výkonových úrovní.

Dantherm bazénové odvlhčovače nástěnné

Součástí skutečného požitku z pohybu ve vodě a z pobytu u bazénu je optimální klima, resp. vlhkost prostředí. 

Prostory wellness jako bazény, sauny či whirpooly jsou nejvíce namáhané působením vlhkosti. Jsou vystaveny reálnému riziku plísně, koroze, poškození konstrukce. 

Zbavit se trauma z pobytu v prostorách s ovzduším nasyceným vlhkostí a možnou plísní je přitom tak snadné.

Bazénové odvlhčovače typu CDP jsou navrženy a zkonstruovány právě pro prostory bazénů a relaxačních center. Instalovat se mohou buď na zeď či podlahu přímo v bazénové hale, anebo v technické místnosti, kdy s bazénovou halou je propojuje pouze potrubní rozvod s elegantní mřížkou.

Dle velikosti a možností prostor nabízí tato řada odvlhčovačů několik typů jednotek tak, aby byl uspokojen jakýkoli požadavek prostor i uživatelů.

Odvlhčovací jednotky pro bazén Dantherm celé řady CDP dosahují stupně elektrického krytí IPX4 a nabízí tak svým uživatelům bezpečný provoz. Všechny vnitřní díly jsou důkladně ošetřeny ještě před finální kompletací, aby byly dost odolné v agresivním prostředí bazénů a lázní. Odvlhčovače Dantherm CDP můžete použít v kombinaci s libovolným typem ošetření vody v bazénu (chlorování/slaná voda, apod.).

Máme pro Vás bazénové odvlhčovače, které Vás nadchnou. Zažijte optimální vlhkost a čerstvost vzduchu.

Vyberte si z velikostí a designů ten nejvhodnější. Bazénové odvlhčovače Dantherm jsou vhodné pro všechny typy domácích krytých bazénů až po komerční bazény penzionů a hotelů až do velikosti 100 m2 vodní plochy.

Dantherm bazénový odvlhčovač

Je Váš bazén opravdu veliký a nástěnná řada už nestačí? Nevadí, máme pro Vás další řešení. 

Bazénové odvlhčovače CDP 75/125/165 jsou určeny k instalaci do strojovny. Jejich variabilní provedení umožní instalaci téměř do jakéhokoliv prostoru.

I zde platí, že všechny vnitřní komponenty jsou důkladně ošetřeny ještě před finální kompletací, aby byly dostatečně odolné v agresivním prostředí bazénů a lázní.

Bazénové jednotky Dantherm pro velké bazény dále umožňují nastavit přivětrávání čerstvého vzduchu v objemu až 15% celkové výměny vzduchu. Spolu s řadou volitelných doplňků, kterými jsou například regulační hygrostaty a topné články, jsou přístroje velmi variabilní.

Pokud pro svůj bazén hledáte spolehlivého strážce vlhkosti, s bazénovými odvlhčovači Dantherm si můžete být jisti, že jste v péči toho nejlepšího stroje na trhu.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.