Přeskočit na obsah

Průmyslové vysoušeče Dantherm - AD-B

Adsorpční odvlhčovače Dantherm patří mezi další vysoce kvalitní a trvanlivý výrobek tohoto dánského výrobce. 

Dantherm adsorpční odvlhčovače

Užívají se nejčastěji k sušení materiálů a prostředí v provozech, pro procesní sušení a v extrémních klimatických podmínkách. Jsou oblíbené pro svůj široký pracovní rozsah a konstantní výkon v každé situaci i při častých změnách klimatu.

Na rozdíl od kondenzačních odvlhčovačů nemají kompresor, ale silikagelový rotor, který zajistí stabilní odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách.

Zcela odlišný pohled na odvlhčování nabízí propracovaný princip adsorpčních odvlhčovačů značky Dantherm. Tyto odvlhčovací jednotky si získaly oblibu zejména v průmyslu a při procesním sušení. Nejčastěji se využívají pro odvlhčování a sušení v extrémních podmínkách, jako jsou výrazně nízké teploty, na které kondenzační odvlhčovače již nedosáhnou. Příkladem mohou být zimní haly či potravinářský výrobní průmysl.

Adsorpční odvlhčovač je rozdělen do dvou zón. V suché zóně prochází silikagelovým rotorem vzduch přicházející z místnosti/prostoru. Silikagel pohltí vlhkost a suchý vzduch se vrací zpět do prostoru. V regenerační zóně fouká obráceným směrem horký vzduch rotorem a vysušuje silikagel. Nasbíranou vlhkost pak odvádí připojenou hadicí do venkovního vzduchu.

Značka Dantherm patří k vyhlášeným precizním skandinávským výrobkům, na které se můžete spolehnout. Všechny komponenty pochází z originální skandinávské/evropské produkce. Podle Vaší potřeby si můžete vybírat z typových velikostí adsorpčních odvlhčovačů, jejichž kapacita pokrývá většinu aplikací.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.