Přeskočit na obsah

Univerzální odvlhčovače Brune - Dehumid

Značka Brune představuje kvalitní, osvědčené výrobky vhodné pro intenzivní nasazení.

Brune mobilní odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovače Brune doplňují nabídku tohoto výrobce zaměřeného zejména na udržování klimatu v památkových objektech, muzeích a galeriích. 

Přístroje pracují na kondenzačním principu. To znamená, že vlhký vzduch prochází výparníkem, kde se na chladném povrchu výparníku kondenzuje voda, která odkapává do vodního kontejneru. Zchlazený vzduch prochází kondenzátorem, odkud odchází jako sušší a o několik stupňů teplejší.

Odvlhčovače Brune Dehumid na kolečkách umožňuje snadnou manipulaci.

Navíc nabízí integrované elektronické ovládání s možným vypnutím podle nastavené vlhkosti. Integrovaná čidla snímají hodnoty teplota a vlhkosti okolního vzduchu. U přístrojů není nutná žádná montáž, jsou připravené k okamžitému spuštění.

Odvlhčovače Dehumid pomáhají chránit na vlhkost citlivé hodnoty jako jsou obrazy a hudební nástroje tak, že sníží úroveň vlhkosti na bezpečnou úroveň. S úspěchem jej lze použít i na stavbách nebo k likvidaci následků vodovodních havárií.

Odvlhčovače Dehumid jsou vybaveny vždy hygrostatem a nádobou na vodu – jejich provoz je tak jednoduchý a pohodlný. Odvlhčovače se díly vestavěným kolečkům snadno přemisťují a jejich tichý provoz neruší. Lez připojit i hadice pro přímý odvod kondenzátu. Konstrukce využívá nerezové oceli, vysoce odolných a trvanlivých plastů nebo kombinace obou materiálů.

Modelová řada Dehumid zahrnuje i  jednotku s radioovládáním, která umožňuje spolu se zvlhčovačem Brune B500 Professional vytvořit klimatickou zónu – pomocí bezdrátového hygrostatu lze řídit a ovládat oba přístroje zároveň a nastavené hodnoty lze za pomoci ethernetového modulu WebControl i vzdáleně regulovat.

Pojďme se podívat na další projekt společně

Líbí se Vám tyto produkty? Jsou totiž jistě tím, co vyřeší otázku optimální vlhkosti vzduchu i ve Vašem projektu. Přidejte se k tisícům našich spokojených uživatelů svěřte svůj projekt do naší péče. Začít můžeme třeba nezávaznou poptávkou.