Přeskočit na obsah

Trápí Vás vysoká vlhkost při procesu výroby, balení, skladování?

Potřebujete stabilní, nízkou vlhkost vzduchu.
Vyhněte se korozi, plísním, bakteriím a znehodnocení produktů.

Adsorpční odvlhčovače TFT dokáží vyřešit problémy s vlhkostí a jejími následky, dokonce i v prostředí s teplotami hluboce pod 0°C.

Adsorpční problémy

Proč je správná vlhkost klíčová pro Vaši výrobu?

Nadměrná vlhkost může způsobit:

Koroze

Adsorpční odvlhčování:
stabilní i při nízkých teplotách

Nechte problémy s vlhkostí za sebou.
Proč adsorpční odvlhčování TFT?

Stabilní odvlhčení i při extrémních podmínkách, díky širokému pracovnímu rozsahu -20°C až +40°C a odolné samonosné základně a opláštění.
 
Nemusíte řešit odvod kondenzátu jako u kondenzačního odvlhčování.
 
Umožňuje řízenou výměnu vzduchu. Teplota vstupního/výstupního vzduchu může být upravována tak, aby odpovídala vašim potřebám.
 
Snadný, spolehlivý a bezpečný provoz díky použití nejnovější technologie. Mj. Kdy je čas vyměnit filtr vás upozorní Integrovaný alarm. Komunikovat se zařízením můžete i přes MBS/Modbus.
 
Dimenzování přesně na vaši potřebu umožňuje široká škála výkonů a příslušenství. Nebo možnost vytvoření přístroje na míru.

Kontaktujte nás pro řešení ještě dnes!

Chcete ZDARMA a odborně konzultovat svůj problém s vlhkostí vzduchu anebo se chcete jen poradit o svém plánovaném projektu? Vyplňte pár základních údajů a kontaktujte nás ještě dnes. Ozveme se řešením nejpozději do 24h! 

Další informace o zpracování, používání Vašich údajů a o tom, jak uplatnit Vaše práva najdete v našich Podmínkách ochrany osobních údajů.

Adsorpční odvlhčovače TFT už nyní pomáhají s automaticky řízeným odvlhčováním

V potravinářském a nápojovém průmyslu …

Čokoládová tabulka